Територіальні органи ДПС
у Миколаївській області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Інститут державного управління Чорноморського національного державного університету імені Петра Могили проводить набір державних службовців та посадових осіб місцевого самоврядування на навчання у магістратурі

2020-05-21

Інститут державного управління Чорноморського національного державного університету імені Петра Могили, що має тринадцятирічний досвід підготовки фахівців для ринку праці у сфері публічного управління, у 2020 році проводить набір державних службовців та посадових осіб місцевого самоврядування на навчання у магістратурі за спеціальністю «Публічне управління та адміністрування».

Навчання відбувається за денною та заочною формами навчання, за державним замовленням та контрактом. Термін навчання становить 1 рік 4 місяці.

Зарахування на навчання здійснюється на підставі результатів вступних іспитів та співбесіди, вступники бакалаври додатково складають ЗНО з іноземної мови. Навчання слухачів за державним замовленням відбувається за кошти державного бюджету, після погодження кандидатур вступників з Національним агентством України з питань державної служби.

З питань методично-консультативної допомоги звертатися за телефонами: (0512) 76-71-92, (0512) 76-71-95 (методисти Інституту державного управління).