Головне управління ДПС
у Миколаївській області
Ключові слова
Вебпортал працює в тестовому режимі. Зауваження та пропозиції надсилайте на web_admin@tax.gov.ua

ДПС Миколаївщини забезпечено до бюджету майже 4,3 млрд гривень

опубліковано 04 травня 2020 о 10:36

Завдяки сумлінності платників податків Миколаївщини, якісному адмініструванню податкових платежів, у січні-квітні 2020 року забезпечено вагомі платежі до бюджету. Про це повідомив в. о. начальника Головного управління ДПС у Миколаївській області Дмитро Прокоф’єв.

Так, до державного бюджету протягом січня-квітня поточного року мобілізовано 2,1 млрд грн, місцеві скарбниці поповнено на понад 2,1 млрд гривень. Всього до бюджетів усіх рівнів за чотири місяці року надійшло майже 4,3 млрд гривень.

Слід зазначити, що основні податки, які забезпечують надходження до державного бюджету - це податок на додану вартість та податок на прибуток, яких у січні-квітні поточного року надійшло 857 млн грн та понад 591 млн грн, відповідно. Крім того, значні надходження державний бюджет отримав від сплати військового збору - 135 млн гривень.

«ДПС Миколаївщини і надалі здійснюватиме дієві заходи щодо створення рівних конкурентних умов для суб’єктів господарювання, покращення їх сервісного обслуговування, упередження використання схем ухилення від оподаткування, посилення боротьби з тіньовим сектором економіки», - зазначив Дмитро Прокоф’єв.