Головне управління ДПС
у Миколаївській області
Ключові слова
Вебпортал працює в тестовому режимі. Зауваження та пропозиції надсилайте на web_admin@tax.gov.ua

Місцеві бюджети Миколаївщини отримали майже 3,9 млрд грн податкових платежів

опубліковано 04 серпня 2020 о 14:06

Як відомо, економічна та соціальна стабільність в регіоні забезпечується завдяки своєчасному наповненню місцевих бюджетів реальними коштами, які йдуть на зміцнення фінансової спроможності громад, реалізацію соціальних та інфраструктурних проєктів регіону.  

Як повідомив начальник Головного управління ДПС у Миколаївській області Леонід Корчагін, у результаті активної співпраці з платниками податків, проведених зустрічей з суб’єктами господарювання, у січні - липні 2020 року до місцевих бюджетів забезпечено майже 3,9 млрд грн податкових платежів, що на 223,1 млн грн більше, ніж у відповідному періоді 2019 року.

Леонід Корчагін стверджує, що збільшення надходжень до бюджету відбувається, насамперед, завдяки сумлінності платників податків у перерахуванні податкових платежів та якісному сервісному обслуговуванню представників легального бізнесу Миколаївщини.

Слід зазначити, що основним джерелом наповнення місцевих скарбниць Миколаївщини є податок на доходи фізичних осіб, питома вага якого у загальній сумі надходжень до місцевих бюджетів складає 68,8 відс., і сума сплати якого за сім місяців поточного року склала понад 2,6 млрд гривень. У порівнянні з аналогічним періодом 2019 року, надходження з ПДФО зросли на 194,6 млн грн або на 7,9 відсотків.

Крім того, платниками податків забезпечено надходження єдиного податку у сумі 478,2 млн грн, плати за землю – 419,8 млн грн, акцизного податку з реалізації суб'єктами господарювання роздрібної торгівлі підакцизних товарів – 97,9 млн грн, податку на прибуток – 77 млн грн, податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки – 69,9 млн грн, рентної плати за спеціальне використання води та надр – 26,5 млн грн, плати за ліцензії – 16,2 млн грн, екологічного податку - 13,5 млн гривень.