Головне управління ДПС
у Миколаївській області
Ключові слова
Вебпортал працює в тестовому режимі. Зауваження та пропозиції надсилайте на web_admin@tax.gov.ua

Дмитро Прокоф’єв: «Завдяки свідомому ставленню бізнесу та громадян Миколаївщини до сплати податків місцеві бюджети отримали 1,2 мільярди гривень»

опубліковано 01 березня 2021 о 16:02

За словами в. о. начальника Головного управління ДПС у Миколаївській області Дмитра Прокоф’єва. у січні - лютому 2021 року до місцевих бюджетів забезпечено 1,2 млрд грн податкових платежів, що на 108 млн грн, або на 9,6 відс. більше, ніж у відповідному періоді 2020 року. У розрізі основних податків найбільшу питому вагу (68 відс.) у надходженнях до місцевих бюджетів має сплата податку на доходи фізичних осіб, якого за 2 місяці 2021 року надійшло 837,2 млн гривень. У порівнянні з аналогічним періодом 2020 року, надходження податку на доходи фізичних осіб зросли на 114,2 млн грн, або на 15,8 відсотків.

Крім того, суб’єкти господарювання забезпечили до місцевих бюджетів вагомі надходження єдиного податку – 209,1 млн грн, плати за землю – 102,3 млн грн,; акцизного податку з реалізації суб'єктами господарювання роздрібної торгівлі підакцизних товарів – 25 млн грн, податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки – 22,5 млн грн, рентної плати за спеціальне використання води та надр – 15,4 млн грн, екологічного податку – 6,5 млн грн, податку на прибуток – 6,3 млн грн, плати за ліцензії – 3,9 млн гривень.

«Забезпечення надходжень до бюджету - не просто цифри, це фінансове зміцнення місцевих громад, суттєвий додатковий ресурс, який місцева влада може витратити на розвиток соціальної сфери, відремонтувати більше доріг, добудувати школу чи дитячий садочок, вирішити багато інших  важливих для людей питань», - зазначив  Дмитро Прокоф’єв.

Фахівці Головного управління ДПС у Миколаївській області докладають чималі зусилля для проведення ефективних заходів з легалізації «тіньових» зарплат та зайнятості населення, а також проводять активну роз’яснювальну роботу серед платників податків щодо важливості сплати податкових зобов’язань.