Територіальні органи ДПС
у Миколаївській області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Баштанське управління ГУ ДПС у Миколаївській області про детінізацію трудових відносин

26.12.2019

Баштанське управління ГУ ДПС у Миколаївській області зазначає, що легалізація трудових відносин і заробітної плати, ліквідація прихованої зайнятості сьогодні є одним з ключових напрямків роботи усіх податкових інспекцій.

Акцентуємо увагу на тому, що поряд з бюджетообразуючим податком місцевих бюджетів - податком на доходи фізичних осіб велике значення для рішення соціальних проблем регіону має своєчасне й у повному обсязі надходження ЕСВ до державної скарбниці.

Відповідно до ч. 12 ст. 9 Закону України від 8 липня 2010 року № 2464 «Про збір та облік єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування» зі змінами та доповненнями (далі – Закон № 2464) єдиний внесок на загальнообов’язкове державне соціальне страхування підлягає сплаті незалежно від фінансового стану платника.

У разі несвоєчасної сплати або не в повному обсязі ЄСВ до платника застосовуються фінансові санкції, передбачені Законом № 2464, а посадові особи, винні в порушенні законодавства про збір та ведення обліку ЄСВ, несуть дисциплінарну, адміністративну, цивільно-правову або кримінальну відповідальність згідно із законом.