З метою забезпечення якісного інформування громадян про кампанію з одноразового (спеціального) добровільного декларування, Миколаївська ДПІ ГУ ДПС у Миколаївській області використовує різноманітні форми комунікації з бізнесом та громадськістю.
Цього тижня начальницею Миколаївської ДПІ ГУ ДПС у Миколаївській області Оленою Петровською проведено зустрічі з власниками фермерських господарств та ФОП.
Під час зустрічі Олена Петровська акцентувала, що одноразове декларування – це визнання державою того, що кошти легалізовані і можуть вільно використовуватись у майбутньому.
Розповіла присутнім про перелік активів, які можуть бути задекларовані, терміни подачі добровільних декларацій та ставки спеціального збору. Також у ході зустрічі були обговорені питання стосовно користування приватною частиною електронного кабінету.
Фермери поцікавились у очільниці ДПІ порядком розміщення готівкових коштів у національній валюті на поточному рахунку із спеціальним режимом використання у банку України.
Слід зазначити, що зустрічі проведено у форматі відкритого та дієвого діалогу, наприкінці якого, представники фермерських господарств отримали друковану продукцію з актуальною інформацією щодо одноразового (спеціального) добровільного декларування, а ФОПи отрамили наочну демонстрацію користування послугами електронного кабінету.