У Казанківській ДПІ ГУ ДПС у Миколаївській області проведено «круглий стіл» з працівниками ЦНАП Казанківської ОТГ.
У ході зустрічі очільниця податкової інспекції Тетяна Кривцова надала присутнім роз’яснення щодо введення в дію мінімального податкового зобов’язання, методики нарахування і термінів сплати МПЗ, а також щодо впровадження РРО/ПРРО.
Під час заходу податківицею зазначено, що апаратний РРО та програмний РРО є рівнозначними засобами фіскалізації розрахунків за товари, роботи, послуги.
Суб’єкт господарювання на свій власний вибір може використовувати або класичний, або програмний РРО в залежності від своїх потреб та фінансових можливостей.
Також Тетяна Кривцова зауважила, що з 1 жовтня 2023 року відновлюється фінансова відповідальність за порушення вимог законодавства щодо використання РРО/ПРРО.