У Доманівській ДПІ щоденно надаються консультації підприємцям, які займаються торгівельною діяльністю, громадським харчуванням та послугами. Підприємців консультують з різних питань, але основним є питання застосування реєстраторів розрахункових операцій.
В інспекції повідомляють, що з 01.10.2023 податкова служба відновлює перевірки суб’єктів підприємницької діяльності - торгівлі та послуг.
Податківці пояснили, що єдиний законний спосіб запобігти штрафам - це встановити РРО/ПРРО, а також наголосили на перевагах та особливостях роботи того чи іншого пристрою.
Фахівці розповіли про реєстрацію РРО/ПРРО, важливість надання фіскальних чеків кожному покупцю та інші питання.