Начальницею Казанківської ДПІ ГУ ДПС у Миколаївській області Тетяною Кривцовою проведено засідання “круглого столу» за участі представників філії Миколаївського обласного управління АТ «Ощадбанк».
У ході зустрічі присутніх ознайомлено зі змінами, що стосуються питань залучення платників податків до реєстрації РРО/ПРРО, та обговорено види реєстраторів, які може запропонувати філія платникам податків, та умови надання. Учасникам заходу надано пам’ятки для розміщення на стендах.
В інспекції нагадують про щоденне проведення сеансів телефонного зв’язку «гаряча лінія» та зустрічей з платниками податків на тему: «Актуальні питання реєстрації та використання РРО/ПРРО в умовах воєнного стану».
У ході телефонних «гарячих ліній» Тетяна Кривцова надає вичерпні відповіді та роз’яснення з питань РРО/ПРРО в межах чинного законодавства України.
.