Фахівці Казанківської ДПІ Головного управління ДПС у Миколаївській області продовжують організовувати зустрічі з фізичними особами - підприємцями з питань роз’яснення новацій, внесених Законом України від 30 червня 2023 року № 3219-IX «Про внесення змін до Податкового кодексу України та інших законів України щодо особливостей оподаткування у період дії воєнного стану».
Під час консультацій в торгівельних точках Казанківщини податківці надають відповіді на найбільш актуальні питання податкового законодавства, які викликають суспільний інтерес, зокрема, щодо можливості у 2023 році повторно здійснити перехід на спрощену систему оподаткування, щодо застосування РРО/ПРРО, а також щодо оформлення трудових відносин з найманими працівниками тощо.
Фахівці інспекції акцентують увагу присутніх, що до 01 жовтня 2023 року не застосовуються штрафні санкції за відсутність РРО, а з 01.10.2023 відновлюються штрафні санкції до платників, у яких буде виявлено порушення вимог Закону України від 06 липня 1995 року № 265/95-ВР «Про застосування реєстраторів розрахункових операцій у сфері торгівлі, громадського харчування та послуг».
Крім того, податківці нагадали, що ПРРО є безкоштовним рішенням від ДПС та зручним у застосуванні.
Роз’яснювальна робота із платниками податків залишається пріоритетним напрямом роботи податківців Казанківської ДПІ.