У Братській ДПІ ГУ ДПС у Миколаївській області інформують платників про використання електронних сервісів ДПС та подання звітності онлайн.
Фахівці інспекції зазначають, що Електронний кабінет платника податків (https://cabinet.tax.gov.ua) є найбільш популярним, захищеним, персоналізованим та безпечним електронним сервісом ДПС та максимально спрощує взаємодію та комунікацію платників із представниками податкової служби. За допомогою цього сервісу платники мають можливість дистанційної роботи в режимі онлайн, зокрема, можуть подати та переглянути звітність, перевірити стан розрахунків із бюджетом, зареєструвати програмний РРО, отримати довідку про доходи та податкове повідомлення-рішення про сплату майнових податків тощо.
Не витрачаючи час на відвідування податкової інспекції, громадянин, маючи електронний ключ цифрового підпису, може отримати довідку про свої доходи в режимі онлайн, юридична або фізична особа-підприємець завдяки електронним сервісам має змогу отримати довідку про відсутність заборгованості, а також різноманітні витяги.
Фахівці інспекції також надають практичну допомогу щодо подання платниками податків звітності в електронній формі, заповнення декларації про майновий стан та доходи за допомогою Електронного кабінету платника податків.