Фахівці Центральної ДПІ ГУ ДПС у Миколаївській області нагадують громадянам, які здають житло чи іншу нерухомість в оренду - ви зобов’язані щоквартально сплачувати податок на доходи фізичних осіб та військовий збір.
Кожен орендодавець самостійно нараховує та сплачує податок до бюджету у строки, встановлені для квартального звітного періоду. А саме, впродовж 40 календарних днів, після останнього дня такого звітного кварталу.
Всі отримані доходи від здавання в оренду нерухомості оподатковуються податком на доходи фізичних осіб за ставкою 18 відсотків та військовим збором - 1,5 відсотки.
Подати декларацію про майновий стан і доходи отримані протягом 2023 року можна в електронній формі – роз’яснює заступник начальника відділу з надання адміністративних та інших послуг ДПІ Катерина Романчук. Для цього потрібно скористатись приватною частиною сервісу Електронний кабінет (cabinet.tax.gov.ua) або завітати до ЦОП ДПІ. Підтримуйте країну - сплачуйте податки!