Фахівці Центральної ДПІ ГУ ДПС у Миколаївській області постійно роз’яснюють платникам про важливість застосування реєстраторів розрахункових операцій.
Заступниця начальника ДПІ - начальниця відділу податкових сервісів та звітності Наталя Бархаленко наголошує, що застосування РРО/ПРРО є обов’язковим при проведенні розрахунків у готівковій формі та/або з використанням електронних платіжних засобів за продані товари.
Податківця акцентує увагу, що виконання вимог законодавства напряму чи опосередковано пов’язаного із поповненням державної скарбниці, є обов’язком кожного платника податків.
Крім того, видача чеків РРО/ПРРО - це забезпечення можливості покупцям товарів захистити свої права як споживачів.
Податкова служба сподівається на високий рівень правової свідомості суб’єктів господарювання та належне і добросовісне виконання обов’язків платниками податків!