Головне управління ДПС
у Миколаївській області
Ключові слова
Вебпортал працює в тестовому режимі. Зауваження та пропозиції надсилайте на web_admin@tax.gov.ua

Про відновлення роботи окремих ДПІ ГУ ДПС у Миколаївській області

опубліковано 14 квітня 2022 о 10:35

Головне управління ДПС у Миколаївській області продовжує забезпечувати ведення обліку податків, зборів, платежів та єдиного внеску з метою наповнення бюджету.

Наразі відновлено роботу окремих ДПІ, зокрема Центральної, Арбузинської, Березанської, Братської, Веселинівської, Вознесенської, Врадіївської, Доманівської, Єланецької, Казанківської, Кривоозерської, Новобузької, Новоодеської, Очаківської, Первомайської та Южноукраїнської ДПІ.

Платники податків можуть звертатися до вищевказаних ДПІ області за отриманням консультаційної допомоги та адміністративних послуг  в частині:

видачі карток платників податків,  внесення до паспорту громадянина України (у формі книжечки) даних про реєстраційний номер облікової картки платника податків з ДРФО;

внесення до паспорта громадянина України (у формі книжечки) відмітки про наявність права здійснювати будь-які платежі за серією та номером паспорта, тощо.

Графік роботи ДПІ: з 9-30 до 13-30. Звертаємо увагу,  що графік роботи ДПІ  може змінюватися залежно від сигналів тривоги та загострення ситуації щодо воєнних дій.

Телефони вказаних ДПІ розміщено на сайті ГУ ДПС в області у розділі Контакти, або за посиланням https://mk.tax.gov.ua/dfs-u-regioni/golov-upr/kontakti-/.

В той же час нагадуємо, що податкова служба пропонує  зручний та сучасний дистанційний формат спілкування та звітування через Електронний кабінет. Електронний кабінет дозволяє не лише в онлайн режимі подавати податкову звітність, а й оперативно отримувати електронні послуги, витяги,  довідки, тощо.

Звертаємо увагу, що для надання платникам електронних довірчих послуг відновлено роботу КНЕДП ІДД ДП (м. Миколаїв, вул. Потьомкінська, 24/2). Графік роботи аналогічний до роботи ДПІ.