Приорітетним напрямком роботи податкової служби Миколаївщини є скорочення перевірок суб’єктів господарювання і зменшення тиску на бізнес. Аудиторами ДПС області суттєво удосконалено систему відбору платників податків для перевірок, які будуть здійснюються виключно на ризикоорієнтованій основі.
Так, за 11 місяців 2019 року управлінням податкових перевірок, трансфертного ціноутворення та міжнародного оподаткування ГУ ДПС у Миколаївській області проведено 562 документальних та фактичних перевірок суб’єктів господарювання. До бюджету забезпечено 47,8 млн грн, що на 10,4 млн грн більше, ніж у відповідному періоді 2018 року.
Крім того, з метою забезпечення додаткових надходжень до бюджету податківцями зменшено неправомірно задекларовані суб’єктами господарювання збитки на суму 13 млн грн та неправомірно задеклароване від’ємне значення ПДВ на суму 3,5 млн гривень.
Нагадаємо, що представники бізнесу Миколаївщини можуть заздалегідь дізнатися, чи включене підприємство до графіку планових перевірок на вебпорталі Державної податкової служби України за посиланням: https://tax.gov.ua/diyalnist-/plani-ta-zviti-roboti-/362017.html.