Звертаючись до колективу Головного управління ДПС у Миколаївській області, Леонід Корчагін наголосив, що у процесі реформування податкової служби основний акцент у роботі ДПС Миколаївщини має бути зроблений на відкритості, прозорості, сервісності, а також оперативності інформування громадськості про роботу Служби.
Серед основних пріоритетів роботи податкової служби Миколаївщини Леонід Корчагін визначив забезпечення надходжень до бюджетів усіх рівнів, вжиття вичерпних заходів щодо запобігання та протидії корупції, а також подальше налагодження партнерських відносин з платниками податків.«Державна податкова служба України акцентує увагу на підвищенні рівня сервісного обслуговування платників податків, недопущенні тиску на бізнес та створенні рівних конкурентних умов для всіх представників бізнесу. Тому, Головне управління ДПС у Миколаївській області докладатиме максимум зусиль для ефективного виконання завдань, поставлених ДПС України щодо вдосконалення сервісного обслуговування платників податків, прозорого адміністрування податків, комплексного відпрацювання податкових ризиків, посилення заходів з детінізації економіки та легалізації ринку праці», - зазначив Леонід Корчагін.