Головним управлінням ДПС у Миколаївській області постійно приділяється увага забезпеченню контролю за повнотою нарахування та сплати до бюджету рентної плати за спеціальне використання води, надр та лісових ресурсів.
Так, у першому півріччі 2021 року до місцевих бюджетів області мобілізовано 26,3 млн грн рентної плати за спеціальне використання води, надр та лісових ресурсів.
Рентної плати за спеціальне використання води до місцевих бюджетів забезпечено 18,6 млн грн, за користування надрами –7,6 млн грн, за спеціальне використання лісових ресурсів – 82,6 тис грн.
Нагадуємо, що спілкуватися з Податковою службою та отримувати більше цікавої інформації можна дистанційно за допомогою сервісу «InfoTAX», на сторінках у мережі Facebook – www.facebook.com/TaxUkraine (сторінка ДПС України) та www.facebook.com/tax.mykolaiv (сторінка ГУ ДПС у Миколаївській області).