Унікальний природно-ресурсний потенціал Миколаївщини – одна з передумов соціально-економічного розвитку регіону. Відтак, своєчасна та повна сплата рентних платежів до місцевих бюджетів – вагомий внесок платників податків у добробут територіальних громад.
Так, у січні–липні 2021 року Головним управлінням ДПС у Миколаївській області мобілізовано до місцевих бюджетів 27,9 млн грн рентної плати за користування природними ресурсами.
Слід зазначити, що найбільше рентної плати надійшло за спеціальне використання води – 19,6 млн гривень.
Крім того, суб’єкти господарювання сплатили до місцевих бюджетів 8,2 млн грн рентної плати за користування надрами, а також 86,3 тис. грн рентної плати за спеціальне використання лісових ресурсів.