Упродовж сторіч українці боролися за здобуття незалежності, пройшли через зради, війни та голодомори і створили той фундамент, на якому ми міцно стоїмо. Наша свобода та незалежність – наша спадщина та здобуток.
Колектив Головного управління ДПС у Миколаївській області вітає співвітчизників з визначним для нашої країни святом – з 30-ою річницею проголошення Незалежності України та Днем Державного Прапора! Дякуємо всім платникам податків за ту довіру до держави, яку вони демонструють, чесно сплачуючи податки і тим самим здійснюючи свій вклад в становлення нашої держави, розвиток її фінансової та економічної незалежності. Податкова служба і надалі буде захищати інтереси бізнесу від недоброчесної конкуренції з боку тіньового сектору економіки та підвищувати рівень і якість послуг, що надаються платникам.
Бажаємо завжди вірити у свої сили, поважати один одного, любити свою країну та шанувати нашу історію!