Як повідомили в ГУ ДПС у Миколаївській області, у січні - жовтні 2023 року до державного бюджету забезпечено майже 1,5 млрд грн податку на додану вартість (далі – ПДВ) з вироблених в Україні товарів.
Питома вага ПДВ у загальній сумі надходжень до державного бюджету становить понад 30 відсотків.
Станом на 01.11.2023 в Реєстрі платників ПДВ в ГУ ДПС у Миколаївській області обліковується 5493 СГ, у тому числі 4998 платників – юридичних осіб, 495 платників – ФОП.
За січень - жовтень 2023 року зареєстровано 553 платника ПДВ, з них 447 юридичних осіб та 106 ФОП.
ДПС Миколаївщини прагне бути максимально відкритою для бізнесу і громадськості, сподівається на розуміння важливості сплати податків з боку суб’єктів господарювання і дякує усім сумлінним платникам, які у цих складних для функціонування бізнесу умовах, продовжують наповнювати бюджет.