Головне управління ДПС
у Миколаївській області
Ключові слова
Вебпортал працює в тестовому режимі. Зауваження та пропозиції надсилайте на web_admin@tax.gov.ua

Ольга Купчишина обговорила з представниками Баштанської міської громади пріорітетні питання співпраці

опубліковано 22 червня 2021 о 11:15

З метою налагодження тісної співпраці у питаннях якісного адміністрування місцевих податків в.о. заступника начальника ГУ ДПС у Миколаївській області Ольга Купчишина запросила до спілкування Баштанського міського голову Олександра Берегового та його заступника – Олександра Васильєва. На діалоговій зустрічі також були присутні заступник начальника управління – начальник відділу адміністрування рентної плати, екологічного податку та місцевих податків і зборів з юридичних осіб управління податкового адміністрування юридичних осіб Олена Гайдабас та начальник Баштанської ДПІ Левон Мелтонян.

Відкриваючи зустріч, Ольга Купчишина наголосила на важливості проведення спільних заходів у напрямку наповнення місцевих бюджетів, відкритості до співробітництва та конструктивної праці.

В ході проведення зустрічі були визначені основні пріоритети роботи, а саме: спільний контроль за дотриманням роботодавцями вимог чинного законодавства у галузі легалізації найманої праці, повнотою нарахувань та своєчасною сплатою податків і зборів, єдиного соціального внеску; пошук резервів наповнення місцевих бюджетів; перевірки наявності у суб’єктів господарювання ліцензій на торгівлю підакцизними товарами тощо.

Особливу увагу приділено питанню сплати майнових податків, необхідності проведення інвентаризації нерухомого майна, земельних ділянок, договорів оренди земельних ділянок, обговорено порядок роботи з суб’єктами господарювання, які ухиляються від сплати податків.

Ольга Купчишина відзначила ефективність заходів, проведених громадою та Баштанською ДПІ, по залученню  громадян до декларування доходів.

Податківці презентували присутнім пілотний проєкт щодо взаємодії територіальних громад з податковими органами, який передбачатиме створення за допомогою програмного забезпечення паспортів ОТГ і буде націлений на визначення потенціалу податкової спроможності територіальних громад.

Наприкінці зустрічі Ольга Купчишина та Олександр Береговий домовились про подальшу співпрацю і взаємодопомогу, відзначивши корисність та ефективність проведення подібних зустрічей.