Головне управління ДПС
у Миколаївській області
Ключові слова
Вебпортал працює в тестовому режимі. Зауваження та пропозиції надсилайте на web_admin@tax.gov.ua

Запровадження пілотного проєкту щодо податкового паспорту територіальної громади - обговорено під час робочої зустрічі керівництва Миколаївської ОДА та ДПС у Миколаївській області

опубліковано 25 червня 2021 о 15:58

Про пілотний проєкт щодо взаємодії територіальних громад з податковими органами Миколаївщини йшла мова під час робочої зустрічі заступника голови облдержадміністрації Миколи Марінова, радника патронатної служби голови облдержадміністрації Валентини Бондаренко, заступника директора департаменту - начальника управління доходів та фінансів виробничої сфери Департаменту фінансів облдержадміністрації Світлани Кричевської  та            в.о. заступника начальника ГУ ДПС у Миколаївській області Ольги Купчишиної.

За словами Миколи Марінова, щоб бути успішною територіальна громада повинна навчитися не лише споживати ресурси, а й створювати умови для розвитку економіки та сприятливого інвестиційного клімату. А для цього потрібно володіти інформацією щодо ресурсного потенціалу та фінансової спроможності ТГ. Провести інвентаризацію майна, земель, трудових ресурсів та виявити податковий потенціал для розвитку допомагає документ – паспорт територіальної громади.

Ольга Купчишина зазначила, що паспорт ТГ обов’язково має включати в себе податковий блок, у якому мають бути дані про платників податків територіальної громади, показники зовнішньоекономічної діяльності, податкові надходження, дані про боржників, дані про відкриті бюджетні рахунки.

За результатами зустрічі сторони ухвалили важливі рішення щодо напрямів методичної частини створення паспортів ТГ, а саме: визначення потенціалу податкової спроможності територіальних громад та відпрацювання моделі взаємодії податкових органів та територіальних громад, з метою покращення адміністрування місцевих податків.