Вебпортал працює в тестовому режимі. Зауваження та пропозиції надсилайте на web_admin@tax.gov.ua
diya Єдиний державний
вебпортал електронних послуг
Ключові слова

Ольга Купчишина консультує платників щодо подання щорічної декларації про майновий стан і доходи

опубліковано 28 квітня 2023 о 11:11

Податкова служба Миколаївщини звертає увагу, що завершується деклараційна кампанія – 2023. Громадяни, у яких виникає обов’язок щодо декларування доходів, отриманих у 2022 році, повинні подати декларацію про майновий стан і доходи до 01 травня 2023 року (включно).

У рамках проведення кампанії декларування доходів податківцями області проводяться роз’яснювальні та консультаційні заходи, а також надається практична допомога з питань заповнення податкової декларації.

Так, заступниця начальника Головного управління ДПС у Миколаївській області Ольга Купчишина надала у телефонному режимі консультації платникам податків щодо особливостей декларування доходів громадянами у 2023 році, подання декларації про майновий стан і доходи за 2022 рік, а також щодо можливості скористатися правом на отримання податкової знижки.

ДПС у Миколаївській області завжди дотримується політики відкритості та прозорості у своїй діяльності, тому такий формат спілкування є ефективним інструментом взаємодії податківців з платниками та забезпечує оперативне вирішення питань.