Вебпортал працює в тестовому режимі. Зауваження та пропозиції надсилайте на web_admin@tax.gov.ua
diya Єдиний державний
вебпортал електронних послуг
Ключові слова

До уваги громадян та підприємців!

опубліковано 21 лютого 2024 о 09:09

Головне управління ДПС у Миколаївській області нагадує, що з початку 2024 року розпочалася кампанія декларування громадянами доходів, отриманих упродовж 2023 року.

Звертаємо увагу, що з 01.01.2024 введено в дію нову форму податкової декларації про майновий стан і доходи та інструкцію щодо її заповнення.

У зв’язку з цим, повідомляємо, що з метою правильності заповнення та подання декларантами податкових декларацій в ДПС Миколаївщини працюють «гарячі» лінії з актуальних питань декларування доходів у 2024 році.

Звернутися до фахівців служби та отримати кваліфіковані відповіді можна за телефонами, що розміщені на сайті Головного управління ДПС у Миколаївській області у розділі Контакти/Відомості щодо відповідальної особи за надання відповіді на питання платників податків (громадян) стосовно декларування доходів за посиланням: https://tax.gov.ua/data/files/380758.xlsx.

Тож долучайтеся до декларування доходів та сплати податків, цим самим підтримайте країну у важкий воєнний час!

Дякуємо свідомим ггромадянам за відповідальне ставлення до вимог законодавства і своєчасне виконання конституційних обов’язків!