Вебпортал працює в тестовому режимі. Зауваження та пропозиції надсилайте на web_admin@tax.gov.ua
diya Єдиний державний
вебпортал електронних послуг
Ключові слова

Порушення порядку проведення розрахунків виявили податківці Миколаївщини

опубліковано 28 січня 2025 о 15:21

Фахівці управління податкового аудиту Головного управління ДПС у Миколаївській області в межах функціональних повноважень постійно здійснюють аналіз діяльності платників податків у різних сферах господарювання та проводять активні заходи податкового контролю в частині виявлення порушень порядку проведення розрахунків при продажу товарів (наданні послуг).

У січні 2025 року податківцями відпрацьовано заклад громадського харчування розташований на території Заводського району міста Миколаєва, у якому здійснювалась реалізація алкогольних напоїв.

За результатами вжитих заходів встановлено невидачу розрахункових документів без наявності обов’язкового реквізиту – марки акцизного податку встановленого зразка.

До суб’єкта господарювання застосовано штрафних (фінансових) санкцій у розмірі 352 тис. гривень. Кошти вже у повному обсязі сплачено до бюджету.

Головне управління ДПС у Миколаївській області нагадує, що здійснювати будь-яку господарську діяльність необхідно дотримуючись вимог чинного законодавства, оскільки їх виконання, напряму чи опосередковано, пов’язане із поповненням державної скарбниці та є обов’язком кожного платника податків.