Вебпортал працює в тестовому режимі. Зауваження та пропозиції надсилайте на web_admin@tax.gov.ua
diya Єдиний державний
вебпортал електронних послуг
Ключові слова

ДПС Миколаївщини вирішує питання ліквідації заборгованості з єдиного внеску

опубліковано 20 вересня 2023 о 09:56

Головне управління ДПС у Миколаївській області повідомляє, що станом на 01.09.2023 заборгованість зі сплати єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування (далі – єдиний внесок) склала 585,6 млн гривень. 

У загальній сумі боргу з єдиного внеску борг підприємств комунальної форми власності становить 86,2 млн грн або 14,7 відс.; борг підприємств, які перебувають у процедурі банкрутства - 133,6 млн грн, або 23 відсотка.

У серпні 2023 року платникам податків направлено 129 вимог щодо стягнення заборгованості з єдиного внеску у сумі 13 млн грн, до органів державної виконавчої служби на стягнення заборгованості з єдиного внеску направлено 544 вимоги у сумі 10,5 млн гривень. 

За серпень 2023 року в рахунок погашення заборгованості з єдиного внеску до бюджету надійшло 3,64 млн грн, самостійно погашено платниками заборгованість з єдиного внеску в сумі 3,55 млн грн, від органів ДВС надійшло в рахунок заборгованості 90 тис. гривень.

Головне управління ДПС у Миколаївській області звертає увагу платників на необхідність своєчасної сплати єдиного внеску, що забезпечує громадянам право на соціальні гарантії у випадку безробіття, під час нещасних випадків чи професійних захворювань, пенсійне забезпечення та інші виплати.