Головне управління ДПС
у Миколаївській області
Ключові слова
Вебпортал працює в тестовому режимі. Зауваження та пропозиції надсилайте на web_admin@tax.gov.ua

У Миколаєві шахраї представляються податківцями та вимагають грошові кошти

опубліковано 08 вересня 2020 о 14:08

Головне управління ДПС у Миколаївській області повідомляє про те, що до суб’єктів господарювання м. Миколаєва телефонують з номерів +380956308986, +380956308714 невідомі особи від імені керівництва обласного управління ДПС та вимагають грошові кошти. Днями такий дзвінок надійшов керівнику одного із підприємств від особи, яка  представилась начальником ГУ ДПС у Миколаївській області Леонідом Корчагіним. Аферист вимагав перевести грошову винагороду у розмірі 1000$ на банківський рахунок (картку) за вирішення питання стосовно не проведення перевірки працівниками ГУ ДПС у Миколаївській області.

 Головне управління ДПС у Миколаївській області просить платників податків бути пильними: у разі надходження дзвінків від імені керівництва та працівників Головного управління ДПС у Миколаївській області з метою отримання коштів чи висування інших незаконних вимог слід одразу повідомляти про це за телефоном 50-19-13, на електронні поштові скриньки, за адресами: mk.anticor@tax.gov.ua, mk.chief.anticor@tax.gov.ua або особисто за адресою: м. Миколаїв, вул. Лягіна, 6. Також, про подібні випадки шахрайства повідомляйте Головне управління Національної поліції в Миколаївській області за телефоном: 102.

Наголошуємо, що працівники податкової служби Миколаївщини при виконанні функціональних повноважень чітко дотримуються вимог чинного законодавства України, не звертаються до суб’єктів господарювання з подібними «вимогами» і «пропозиціями» та діють виключно у правовому полі.