З метою забезпечення прозорості та відкритості своєї діяльності, реалізації права кожного на доступ до публічної інформації, надання інформації за запитами відповідно до Закону України „Про доступ до публічної інформації” (далі – Закон) ГУ ДПС у Миколаївській області забезпечено розгляд запитів щодо надання публічної інформації відповідно до Закону, які надійшли поштою, електронною поштою, особисто від запитувачів.
До Головного управління ДПС у Миколаївській області за січень 2021 року відповідно до Закону України «Про доступ до публічної інформації» надійшло 7 запитів на отримання публічної інформації (за січень 2020 року надійшло 8 запитів),:
- поштою – 5 (71,4 відс.),
- засобами електронного зв’язку – 2 (28,6 відс.),
- особисто від запитувача – 0 (0 відс.),
- телефоном – 0 (0 відс.).
За категоріями запитувачів запити надійшли від:
- громадян – 5 (71,4 відс.),
- від юридичних осіб – 1 (14,3 відс.),
- від інших органів виконавчої влади як розпоряднику інформації – 1 (14,3 відс.)
Запитувачі зверталися з проханням надати інформацію щодо діяльності підприємств, щодо роботи комісії з питань зупинення реєстрації ПН/РК, щодо відомостей про третіх осіб, податкового боргу, надання копій документів.
На усі запити на публічну інформацію були надані належні відповіді без порушення строків, визначених законодавством.
За результатами розгляду задоволено 7 запитів (100 відс. від загальної кількості, направлено належному розпоряднику з одночасним повідомленням про це запитувача.
Запит на отримання публічної інформації, відповідно до Закону України від 13 січня 2011 року № 2939-VІ «Про доступ до публічної інформації», може бути поданий:
- на поштову адресу: 54001, м. Миколаїв, вул. Лягіна, 6;
- факсом: (0512) 37-06-10;
- за телефоном: (0512) 50-18-49;
- на електронну адресу: _mk.official@tax.gov.ua