Вебпортал працює в тестовому режимі. Зауваження та пропозиції надсилайте на web_admin@tax.gov.ua
diya Єдиний державний
вебпортал електронних послуг
Ключові слова

Братською ДПІ проводяться зустрічі у форматі «бізнес-діалогів»

опубліковано 27 липня 2021 о 11:39

З метою налагодження відкритого діалогу та ефективної взаємодії між органами ДПС та бізнесом начальником Братської ДПІ ГУ ДПС у Миколаївській області Людмилою Власенко проведено зустріч з головним бухгалтером фермерського господарства «Каскад» Ольгою Даніловою. Під час зустрічі обговорювалися питання надання якісних адміністративних послуг платникам податків, використання нових електронних сервісів, питання легалізації найманої праці, оформлення найманих працівників, а також здійснення своєчасних розрахунків за земельні паї, порядку оформлення договорів оренди на використання земельних ділянок тощо.

Як зазначила Людмила Власенко, Братська ДПІ зацікавлена у появі нових підприємств, зменшенні рівня безробіття та збільшенні кількості самозайнятого населення. Тому, основне завдання - створити умови для розвитку та розширення місцевого бізнесу, надати своєчасну підтримку і консультаційну допомогу тим підприємцям, які працюють в правовому полі, сприяють підвищенню спроможності громади та забезпечують робочі місця для її мешканців.

Підсумовуючи захід, Людмили Власенко зауважила, що необхідною умовою розвитку Держави є відкритий і прозорий діалог між органами ДПС та бізнесом та запросила до співпраці представників бізнесу свого регіону.