Головне управління ДПС у Миколаївській області інформує, що протягом січня–жовтня 2021 року платники податків Благодатненської територіальної громади сплатили до місцевого бюджету 44,2 млн грн податків та зборів.
Традиційно в структурі надходжень до місцевого бюджету найбільшу питому вагу складає податок на доходи фізичних осіб – 30,8 млн грн або 69,8% надходжень.
Також вагомі надходження до місцевої скарбниці забезпечили орендна плата – 2,9 млн грн та земельний податок – 1,6 млн грн.
Важливим джерелом наповнення бюджету Благодатненської громади залишається єдиний податок. Станом на 01.11.2021 ці надходження склали 8,4 млн грн.
Позитивної динаміки загальної сплати податків і зборів до місцевого бюджету досягнуто завдяки злагодженій роботі податківців та органів місцевого самоврядування, а також сумлінному ставленню платників до сплати податкових зобов’язань.