Головне управління ДПС у Миколаївській області інформує, що протягом січня–листопада 2021 року платники податків Казанківської територіальної громади сплатили до місцевого бюджету 76,7 млн грн податків та зборів.
Традиційно в структурі надходжень до місцевого бюджету найбільшу питому вагу складає податок на доходи фізичних осіб – 44,6 млн грн або 58,1% надходжень.
Також вагомі надходження до місцевої скарбниці забезпечили орендна плата – 7,2 млн грн та земельний податок – 11,8 млн грн.
Важливим джерелом наповнення бюджету Казанківської громади залишається єдиний податок. Станом на 01.12.2021 ці надходження склали 10,4 млн грн.
Позитивної динаміки загальної сплати податків і зборів до місцевого бюджету досягнуто завдяки злагодженій роботі податківців та органів місцевого самоврядування, а також сумлінному ставленню платників до сплати податкових зобов’язань.