Фахівці Кривоозерської ДПІ постійно надають платникам податків практичну допомогу з питань сплати податків.
Головний державний інспектор Кривоозерської ДПІ Інна Сигляник провела зустріч з бухгалтером фермерського господарства ім. Мічуріна Людмилою Ковальчук з питань сплати податків, зборів, платежів, єдиного внеску в умовах дії міжнародного стандарту ISO 20022, який запроваджено з 1 квітня 2023 року в платіжній інфраструктурі України.
Під час зустрічі, Інна Сигляник надала роз’яснення щодо Порядку заповнення платниками реквізиту «Призначення платежу» платіжної інструкції.
Під час зустрічі розглянуто приклади правильності заповнення реквізиту «Призначення платежу».
Звернула увагу, що для всіх платників запроваджено перехідний період, який надає можливість до 01 липня 2023 року при сплаті податків, зборів, єдиного внеску використовувати і старий формат реквізиту «Призначення платежу».
На закінчення зустрічі податківиця вручила бухгалтеру ф/г ім. Мічуріна Людмилі Ковальчук листівку з інструктивним матеріалом щодо правильності заповнення реквізиту «Призначення платежу».
.