Начальницею Казанківської ДПІ ГУ ДПС у Миколаївській області Тетяною Кривцовою проведено зустріч з директором територіального відділення АТ КБ «Приватбанк» Альоною Войтович.
На даній зустрічі розглядались актуальні питання реєстрації та використання РРО/ПРРО в умовах воєнного стану.
У ході розмови Тетяна Кривцова повідомила, що Кабінетом Міністрів України було ухвалено пакет рішень та вжито численні заходи задля підтримки українського бізнесу під час війни, у тому числі щодо застосування реєстраторів розрахункових операцій у сфері торгівлі, громадського харчування та послуг та можливість придбання реєстраторів через АТ КБ «Приватбанк».
Податківиця надала пам’ятки щодо реєстрації РРО/ПРРО для розміщення на стендах у приміщені АТ КБ «Приватбанк».
За словами Тетяни Кривцової, фахівцями ДПІ щоденно проводяться зустрічі з фізичними особами - підприємцями, під час яких надаються роз’яснення щодо використання РРО/ПРРО, та вручаються відповідні інформаційні матеріали.