Користуватися мобільним застосунком «Моя податкова» - пропонують в Южноукраїнській ДПІ
опубліковано 20 грудня 2023 о 08:18
![](/data/material/000/619/738735/6582958742514.png)
Фахівцями Южноукраїнської ДПІ ГУ ДПС у Миколаївській області під час зустрічей з платниками податків надано роз’яснення щодо роботи мобільного застосунку «Моя податкова».
Податківці пояснили, що застосунок «Моя податкова» – це ще один інформаційний додаток, який полегшить спілкування платників із податковою службою. Застосунок завантажується на телефон платника, це зручний і простий інструмент для отримання електронних сервісів податкової служби, як для громадян, так і для приватних підприємців. При цьому, він може використовуватись і для сплати податків з використанням платіжних систем. Функціонал мобільного застосунку доповнюватиметься новими можливостями відповідно до потреб платників податків.
Застосунок можна завантажити на мобільний телефон на платформі Android (https://play.google.com/store/apps/details?id=my.tax.gov.ua) та на платформі iOS (https://apps.apple.com/ua/app/%D0%BC%D0%BE%D1%8F-%D0%BF%D0%BE%D0%B4%D0%B0%D1%82%D0%BA%D0%BE%D0%B2%D0%B0/id6450752527?l=uk).