




У Миколаєві відбувся заключний семінар серії заходів «Комплаєнс у трудових відносинах», який зібрав чимало менеджерів та власників відомих компаній, що здійснюють свою діяльність на Миколаївщині, представників влади та громадськості. Так, 3 грудня, у конференц-залі готелю Reikarz River учасники семінару намагались з’ясувати як уникнути корупційних ризиків та протидіяти тіньовій економіці за допомогою доброчестності та комплаєнсу.
У семінарі, у якості спікера, взяв участь в. о. начальника ГУ ДПС у Миколаївській області Дмитро Прокоф’єв, який впевнений, що проведення такого семінару є дуже важливим для представників місцевого бізнесу, адже запровадження системи правил комплаєнсу сьогодні, як в Україні, так і в світі є надзвичайно актуальним. «Політика комплаєнсу – це, перш за все, дотримання законодавства, правил і стандартів, соціальна відповідальність бізнесу, дотримання трудового законодавства, «білі» зарплати, офіційна зайнятість та прозорість ведення бізнесу. На мою думку, компалєнс культура – це must have для усіх, без виключення, бізнесменів та роботодавців», - зазначив Дмитро Прокоф’єв.
Під час заходу розглянуто питання корупційних ризиків у трудових відносинах, покращення інвестиційного клімату, боротьби з тіньовою економікою з боку держави та бізнесу.
«Цей захід був абсолютно ревалентним до основних завдань, які сьогодні покладено на податкову службу Миколаївської області. І я сподіваюсь, що значна частина бізнесу Миколаївщини все ж таки перейде на політику доброчесності та буде впроваджувати її у своїх компаніях», - підсумував Дмитро Прокоф’єв.
Довідково: освітній захід «Комплаєнс у трудових відносинах: практичні інструменти усунення корупційних ризиків» проводився Всеукраїнською Мережею Доброчесності та Компалєнсу (UNIC), у рамках проєкту «Доброчесність як правило для ведення бізнесу». Парнером заходу виступила компанія-учасник мережі «Органік сістемс».