Територіальні органи ДПС
у Миколаївській області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

До місцевих бюджетів Миколаївщини мобілізовано понад 828 млн грн земельного податку та орендної плати за землю

14.01.2020

 

Плата за землю є одним з вагомих джерел наповнення місцевих скарбниць Миколаївщини. Як свідчить статистика, надходження з плати за землю складають понад 12 відс. загальних надходжень місцевих бюджетів.

За словами в. о. начальника Головного управління ДПС у Миколаївській області Дмитра Прокоф’єва, податковою службою Миколаївщини приділяється значна увага ефективному адмініструванню земельного податку та орендної плати за землю, проводиться активна робота щодо проведення звірок з землевласниками, землекористувачами, орендарями щодо наявної площі земельних ділянок та використання пільг.

У результаті цієї роботи, у 2019 році Головним управлінням ДПС у Миколаївській області мобілізовано до місцевих бюджетів земельного податку та орендної плати за землю на суму 828,4 млн грн, що на 136 млн грн більше ніж у 2018 році.  Від cуб’єктів господарювання - юридичних осіб забезпечено до місцевих бюджетів земельного податку та орендної плати за землю на суму 580,6 млн грн., від фізичних осіб та громадян, які самостійно обробляють земельні ділянки, - на суму 247,7 млн гривень.