Територіальні органи ДПС
у Миколаївській області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

До місцевих бюджетів Миколаївщини надійшло 115,7 млн грн від аграріїв-юридичних осіб

15.09.2020

За вісім місяців 2020 року сільськогосподарськими товаровиробниками Миколаївщини, які використовують спрощену систему оподаткування IV групи, перераховано до місцевих бюджетів області 115,7 млн грн єдиного податку, що на 10,9 млн грн більше, ніж за відповідний період минулого року.

Слід зазначити, що у поточному році спрощену систему оподаткування IV групи використовують 2922 платника податків – сільськогосподарських товаровиробників, у яких частка виробленої сільгосппродукції за рік дорівнює або перевищує 75 відсотків. Розмір ставок податку з одного гектара сільгоспугідь залежить від категорії (типу) земель, їх розташування та розраховується у відсотках бази оподаткування.

Платники єдиного податку четвертої групи самостійно обчислюють суму податку щороку станом на 1 січня і не пізніше 20 лютого поточного року подають відповідному контролюючому органу за місцезнаходженням платника податку та місцем розташування земельної ділянки податкову декларацію на поточний рік за формою, встановленою у порядку, передбаченому Податковим Кодексом України.

Нагадаємо, що відповідно до Податкового кодексу України сільськогосподарський товаровиробник – це юридична особа незалежно від організаційно-правової форми, яка займається виробництвом сільськогосподарської продукції та її переробкою на власних чи орендованих потужностях, у тому числі із сировини власного виробництва на давальницьких умовах, та здійснює операції з її постачання.