Територіальні органи ДПС
у Миколаївській області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

ДПС: В ліцензію на виробництво спирту ДП «Укрспирт» внесено додаткові місця провадження діяльності (спиртзаводи)

16.10.2020
Пресслужба Державної податкової служби України 

Державною податковою службою внесено в ліцензію на виробництво спирту етилового неденатурованого Державному підприємству «Укрспирт» додаткові місця провадження діяльності (спиртзаводи, які входять до ДП «Укрспирт»). Ця ліцензія буде діяти до 10 січня 2025 року.

В.о. директора ДП «Укрспирт» Сергій Блескун подякував податковій за оперативність та продуктивну співпрацю. Він також зазначив, що після успішного завершення приватизації подібні ліцензії в Україні будуть отримувати вже приватні спиртові заводи. Наразі ДП «Укрспирт» конкурує на ринку з іншими державними заводами, які після демонополізації 1 липня також борються за покупців на ринку.

Загалом за січень – вересень 2020 року фактичні надходження акцизного податку по спирту перевищили очікувані на 96,4 %, або на 99,7 млн гривень. До бюджету за 9 місяців 2020 року надійшло 203,2 млн гривень.  Порівняно з січнем – вереснем минулого року надходження зросли на 48 %, або на 66 млн гривень.

Основним виробником та платником акцизного податку зі спирту є ДП «Укрспирт», питома вага якого зі сплати акцизного податку зі спирту в загальних обсягах становить більше 50 %.