Головне управління ДПС
у Миколаївській області
Ключові слова
Вебпортал працює в тестовому режимі. Зауваження та пропозиції надсилайте на web_admin@tax.gov.ua

Понад мільйон гривень транспортного податку сплатили до місцевих бюджетів автовласники Миколаївщини

опубліковано 28 квітня 2021 о 08:50

У Головному управлінні ДПС у Миколаївській області інформують, що до майнових податків відноситься транспортний податок, якого, станом на 26.04.2021 року, до місцевих бюджетів області забезпечено понад мільйон гривень. Основна сума сплаченого податку, а саме 872,5 тис. грн., була перерахована власниками елітних авто – юридичними особами. Внесок у сплаті транспортного податку від фізичних осіб склав 150,5 тис. гривень. До трійки найпопулярніших марок автомобілів, за які мешканці Миколаївщини сплатили податок, належать MERSEDES-BENZ, LAND ROVER та LEXUS.

Нагадаємо: об’єктом оподаткування є легкові авто не старше 5-ти років та середньоринкова вартість яких перевищує 375 розмірів мінімальних зарплат незалежно від об’єму двигуна. Ставка транспортного податку становить 25 тис. грн. на рік.

Головне управління ДПС у Миколаївській області нагадує, що транспортний податок сплачується фізичними особами протягом 60 днів з дня вручення податкового повідомлення-рішення, юридичними особами – авансовими внесками щокварталу до 30 числа місяця, що наступає за звітним кварталом, які відображаються в річній податковій декларації.