З метою припинення незаконної реалізації підакцизних товарів через роздрібну торгівельну мережу, у тому числі на ринках та місцях стихійної торгівлі, встановлення суб’єктів господарювання, які здійснюють реалізацію нелегальних підакцизних товарів через роздрібні торгівельні точки, зокрема, реалізації продукції за відсутності акцизних марок або з підробленими акцизними марками фахівцями управління податкового аудиту ГУ ДПС у Миколаївській області спільно з працівниками Головного управління ДФС у Миколаївській області було проведено контрольно-перевірочні заходи.
Так, нещодавно на території гаражного кооперативу, розташованого у м. Миколаєві, виявлено та вилучено лікеро-горілчану продукцію у загальній кількості 662 л, у тому числі спиртовмісну рідину прозорого та коричневого кольорів, розлиту у заборонену тару на у кількості 93 шт, загальним об’ємом 622 л на суму 111,96 тис. грн., а також алкогольну продукцію у склі у кількості 80 пляшок (Горілка «Пшенична») з марками акцизного податку, які викликають сумнів у їх справжності на загальну суму 7,2 тис. грн., тютюнові вироби без марок акцизного податку у кількості 9,8 тис. пачок та 50 пачок з марками акцизного податку на загальну суму 540,5 тис. грн., автомобіль на суму 518,4 тис. грн.
Всього за результатами контрольно-перевірочних заходів вилучено товарні матеріальні цінності на загальну суму 1 178,1 тис. грн.
Нагадуємо громадянам, що у випадку, якщо вам стануть відомі факти здійснення господарської діяльності без застосування касових апаратів, нелегального продажу алкогольних напоїв та тютюнових виробів, повідомляйте Головне управління ДПС у Миколаївській області у формі звернення на адресу: м. Миколаїв, вул. Лягіна, 6 або на електрону поштову скриньку: mk.zvernennya@tax.gov.ua