Єдиний податок стабільно та суттєво поповнює місцеві бюджети Миколаївщини і є важливим фінансовим джерелом у вирішенні соціально-економічних питань регіону.
У січні–липні 2021 року платниками Миколаївській області забезпечено до місцевих бюджетів 546,9 млн грн єдиного податку, що на 68,7 млн грн більше ніж за 7 місяців 2020 року.
Лідерами зі сплати єдиного податку продовжують залишатися фізичні особи – підприємці. Ними сплачено до місцевих бюджетів 367,3 млн грн єдиного податку. У свою чергу, юридичними особами – платниками єдиного податку перераховано до місцевої казни 68,6 млн грн. Від сільгосптоваровиробників – платників єдиного податку з юридичних осіб IV групи надійшло – 111 млн грн.
Нагадуємо, що спілкуватися з Податковою службою та отримувати більше цікавої інформації можна дистанційно за допомогою сервісу «InfoTAX», на сторінках у мережі Facebook – www.facebook.com/TaxUkraine (сторінка ДПС України) та www.facebook.com/tax.mykolaiv (сторінка ГУ ДПС у Миколаївській області).