![](/data/material/000/390/490642/img/6112638d8ac3b.jpg)
![](/data/material/000/390/490642/img/6112639fa245d.jpg)
![](/data/material/000/390/490642/img/611263ae5296a.jpg)
![](/data/material/000/390/490642/img/611263bf559bf.jpg)
![](/data/material/000/390/490642/img/611263d189b01.jpg)
![](/data/material/000/390/490642/img/611263e42824b.jpg)
![](/data/material/000/390/490642/img/611263f73388f.jpg)
![](/data/material/000/390/490642/img/6112640eee67d.jpg)
Сьогодні, у ДПС Миколаївщини урочисто склали Присягу державного службовця новопризначені працівники, з числа молоді, які вперше призначені на державну службу.
У церемонії присяги новопризначених державних службовців взяли участь начальник ГУ ДПС у Миколаївській області Дмитро Прокоф’єв, в.о. заступників начальника ГУ ДПС у Миколаївській області Ольга Купчишина та Вікторія Кваша, начальник управління кадрового забезпечення та розвитку персоналу ГУ ДПС у Миколаївській області Оксана Лаврентіїва, які привітали молодих спеціалістів із початковим нового важливого етапу у житті.
«Однією із стратегічних цілей діяльності податкової служби у Миколаївській області є формування кваліфікованої, ефективної та мотивованої команди, у тому числі із молодих та креативних людей. Державний службовець має бути справжнім професіоналом своєї справи, який вірить у побудову сильної та успішної країни і щодня докладає для цього зусилля. Бажаю вам успіхів у професійній діяльності, енергії, наполегливості та завзятості!», – зазначив Дмитро Прокоф’єв.
Новопризначені державні службовці присягнули вірно служити українському народові, дотримуватись Конституції та законів України, втілювати їх у життя, дотримуючись основних принципів державної служби, з гідністю нести високе звання державного службовця та сумлінно виконувати свої обов’язки.
Підписаний текст Присяги буде долучено до особових справ, а інформація про її складання – внесена до трудових книжок працівників.
Колектив ГУ ДПС у Миколаївській області вітає колег з призначенням та бажає натхнення та професійних звершень.