На території Миколаївщини роздрібну торгівлю алкогольними напоями та тютюновими виробами здійснює 2221 суб’єкт господарювання, у т.ч. 1934 фізичних особи та 287 юридичних осіб.
Як повідомив начальник Головного управління ДПС у Миколаївській області Дмитро Прокоф’єв, у січні - липні 2021 року до місцевих бюджетів Миколаївщини забезпечено 94,6 млн грн акцизного податку з роздрібної реалізації підакцизних товарів.
Слід зазначити, що суб’єкти господарювання щомісячно сплачують п’ятивідсотковий акцизний податок з реалізації суб’єктами господарювання роздрібної торгівлі алкогольними напоями та тютюновими виробами до місцевих бюджетів громад, на території яких розташовані пункти продажу підакцизних товарів.
Головне управління ДПС у Миколаївській області та особисто Дмитро Прокоф’єв дякує платникам акцизного податку за прозоре ведення бізнесу та вагомий фінансовий внесок у скарбниці місцевих громад, а також звертається до небайдужих громадян, у разі виявлення фактів безліцензійної торгівлі алкогольними напоями та тютюновими виробами, повідомляти Головне управління ДПС у Миколаївській області.