Завдяки постійній цілеспрямованій роботі щодо визначення об’єкта оподаткування податком на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки (так званий «податок на нерухомість»), та суми податку до сплати Головним управлінням ДПС у Миколаївській області за січень - липень 2021 року до місцевих бюджетів мобілізовано 97,4 млн грн податку на нерухомість, що на 27,5 млн грн більше ніж за відповідний період 2020 року.
Лідерами у сплаті податку на нерухомість є власники об’єктів нерухомості – юридичні особи, внесок яких у місцеві бюджети Миколаївщини становить 80,7 млн грн. Фізичні особи – власники майна перерахували до місцевих скарбниць області 16,7 млн грн податку на нерухомість.
Слід зазначити, що в умовах децентралізації влади сплачені до бюджетів місцевих громад податки є джерелом фінансування соціальної сфери, фінансовим підґрунтям для розвитку інфраструктури та впровадження ефективних проектів розвитку регіону.