Головне управління ДПС
у Миколаївській області
Ключові слова
Вебпортал працює в тестовому режимі. Зауваження та пропозиції надсилайте на web_admin@tax.gov.ua

Миколаївські автовласники сплатили 3,3 млн грн транспортного податку

опубліковано 25 листопада 2021 о 08:16

У Головному управлінні ДПС у Миколаївській області повідомляють, що до майнових податків відноситься транспортний податок, якого станом на 24.11.2021 до місцевих бюджетів забезпечено 3,3 млн грн. Основна сума сплаченого податку, а саме 2,3 млн грн, була перерахована власниками елітних авто – юридичними особами. Внесок у сплаті транспортного податку від фізичних осіб склав 993,1 тис грн. До трійки найпопулярніших марок автомобілів, за які мешканці Миколаївщини сплатили податок, належать MERSEDES-BENZ, LAND ROVER та LEXUS.

Слід зазначити, що об’єктом оподаткування є легкові авто не старше 5-ти років та середньоринкова вартість яких перевищує 375 розмірів мінімальних зарплат незалежно від об’єму двигуна. Ставка транспортного податку становить 25 тис грн. на рік.

Головне управління ДПС у Миколаївській області нагадує, що транспортний податок сплачується фізичними особами протягом 60 днів з дня вручення податкового повідомлення-рішення, юридичними особами – авансовими внесками щокварталу до 30 числа місяця, що наступає за звітним кварталом, які відображаються в річній податковій декларації.