Вебпортал працює в тестовому режимі. Зауваження та пропозиції надсилайте на web_admin@tax.gov.ua
diya Єдиний державний
вебпортал електронних послуг
Ключові слова

Платники акцизного податку Миколаївщини перерахували до місцевих скарбниць понад 26 мільйонів гривень за торгівлю у роздріб  

опубліковано 27 березня 2024 о 08:43

У податковій службі Миколаївщини стверджують, що для забезпечення належних надходжень до бюджетів акцизного податку необхідно забезпечити на місцях легальну реалізацію підакцизних товарів. 

Як повідомили у відомстві, завдяки ефективній роботі щодо якісного адміністрування податків, роз’яснення змін податкового законодавства, вжиття заходів щодо недопущення суб’єктами господарювання безліцензійної діяльності на ринку підакцизних товарів, за два місяці 2024 року до місцевих бюджетів Миколаївщини забезпечено 26,4 млн грн акцизного податку з реалізації суб’єктами господарювання роздрібної торгівлі алкогольних напоїв, що на 4 млн грн більше, ніж у січні – лютому 2023 року.

Нагадаємо, що перевірки закладів торгівлі та громадського харчування проводяться за скаргами громадян, у яких повідомляється про відмову суб’єкта господарювання проводити розрахунки за придбані товари (послуги) платіжною карткою, незастосування РРО/ПРРО при здійсненні розрахунків за продаж підакцизної продукції тощо.  

Додамо, що суб’єкти підприємництва щомісячно сплачують п’ятивідсотковий акцизний податок з реалізації алкогольних напоїв у роздріб, маючи відповідні ліцензії. Платіж повністю зараховується до бюджету тієї територіальної громади, де здійснюється торгівля. 

ДПС Миколаївщини висловлює подяку усім платникам акцизного податку, які працюють легально та забезпечують місцеві бюджети області вагомими надходженнями.