Вебпортал працює в тестовому режимі. Зауваження та пропозиції надсилайте на web_admin@tax.gov.ua
diya Єдиний державний
вебпортал електронних послуг
Ключові слова

На обліку в ДПС Миколаївщини – майже 106 тисяч платників податків 

опубліковано 05 грудня 2024 о 14:11

Здійснення підприємницької діяльності передбачає додержання певних процедур, серед яких основною є реєстрація суб’єкта господарювання в державному органі. Державна реєстрація є обов’язковою умовою провадження усіх видів підприємницької діяльності та запорукою законності її ведення.

Головне управління ДПС у Миколаївській області повідомляє, що станом на 01.12.2024 за даними аналітичної звітності ДПС у контролюючих органах Миколаївської області на податковому обліку перебуває 105,8 тисячі платників податків. Зокрема, в ДПС Миколаївщини обліковується 51705 юридичних осіб та 54068 фізичних осіб – підприємців (далі – ФОП).

У січні – листопаді 2024 року у податкових інспекціях області взято на податковий облік 7999 новозареєстрованих суб’єктів господарювання (далі – СГ), з них 894 юридичних осіб та 7105 ФОП. Поряд з цим, за вказаний період припинили діяльність 5513 СГ, з них 648 юридичних осіб та 4865 ФОП.  

Слід відмітити, що станом на 01.10.2024 в Реєстрі платників ПДВ по ГУ ДПС у Миколаївській області обліковується 5611 СГ, у тому числі 5031 платників – юридичних осіб та 580 платників – ФОП. 

У Державному реєстрі фізичних осіб - платників податків по Миколаївській області зареєстровано понад 1,1 мільйон фізичних осіб.

Тож, шановні платники та громадяни, подбайте про реєстрацію у випадку здійснення системної господарської діяльності з продажу товарів чи надання послуг.