Вебпортал працює в тестовому режимі. Зауваження та пропозиції надсилайте на web_admin@tax.gov.ua
diya Єдиний державний
вебпортал електронних послуг
Ключові слова

У податковій службі Миколаївщини проведено круглий стіл з питань роботи та обслуговування РРО

опубліковано 16 червня 2023 о 11:33

Податкова служба Миколаївщини завжди відкрита для спілкування з бізнес-спільнотою та громадськістю. У період воєнного стану робота служби особливо націлена на підтримку і відновлення бізнесу регіону, а також зміцнення і забезпечення економічної стабільності держави. 

Саме тому, сьогодні, в Головному управлінні ДПС у Миколаївській області відбувся круглий стіл з керівниками сервісних центрів з обслуговування реєстраторів розрахункових операцій та представниками бізнесу і громадськості щодо вирішення проблемних питань, які виникають у роботі та обслуговуванні РРО.

«Наразі платники податків на економічному фронті, відновлюючи роботу та сплачуючи податки до бюджету, захищають економічну безпеку нашої країни. Пріоритетними завданнями податківців є забезпечення консультативної підтримки суб’єктів господарювання, надання їм практичної допомоги у вирішенні проблемних питань та якісного податкового сервісу. Тому основний меседж даної зустрічі – упередити допущення недоліків у роботі та обслуговуванні РРО, що у результаті призводять до застосування штрафних (фінансових) санкцій до платників податків. ДПС Миколаївщини прагне урегулювати питання щодо можливих порушень під час здійснення розрахункових операцій. Адже зараз надзвичайно важливо допомогти бізнесу вистояти та стабільно працювати задля майбутнього України, її відродження та процвітання. Кожен на своєму місці – ми працюємо на благо держави і лише об’єднавши зусилля можна досягти ефективних результатів роботи», - зазначив в. о. начальника Головного управління ДПС у Миколаївській області Ігор Кузьмін.

Також керівництво податкової служби Миколаївської області звернуло увагу суб’єктів господарювання на необхідність неухильного дотримання вимог законодавства при здійсненні розрахункових операцій та недопущення порушень законодавчих норм під час провадження своєї діяльності.

У ході круглого столу обговорено усі аспекти висвітленої теми та прийнято відповідні рішення задля вирішення зазначених питань, у тому числі щодо подальшої плідної співпраці.

Учасники заходу подякували один одному за конструктивний та продуктивний діалог.