Вебпортал працює в тестовому режимі. Зауваження та пропозиції надсилайте на web_admin@tax.gov.ua
diya Єдиний державний
вебпортал електронних послуг
Ключові слова

Рахунки для сплати платежів

1. Реквізити рахунків для сплати податків, зборів та платежів до державного та місцевих бюджетів по Миколаївській області.

 
2. Реквізити рахунків для сплати єдиного внеску на загальнообов'язкове державне соціальне страхування по Миколаївській області.
 

3. Реквізити рахунків за надходженнями до місцевих бюджетів Автономної Республіки Крим та міста Севастополя для сплати боргів  з місцевих податків та зборів розміщені на субсайті Головного управління ДПС у Херсонській області, Автономній Республіці Крим та м. Севастополі в рубриці "Рахунки для сплати платежів": https://kherson.tax.gov.ua/rahunki-dlya-splati-platejiv.

 

До уваги платників податків!

З 01 січня 2023 року введені в дію реквізити рахунків для зарахування надходжень по «Авансовому внеску з податку на прибуток підприємств, що сплачується платниками податку, які здійснюють діяльність з торгівлі валютними цінностями у готівковій формі» (код бюджетної класифікації 11021700), по «Податку на прибуток підприємств на особливих умовах, що сплачується резидентами Дія Сіті» (код бюджетної класифікації 11023000), по акцизному податку «Сигарили» (коди бюджетної класифікації 14020601, 14030601)».

Детальніше