Вебпортал працює в тестовому режимі. Зауваження та пропозиції надсилайте на web_admin@tax.gov.ua
diya Єдиний державний
вебпортал електронних послуг
Ключові слова

Про продовження строку повноважень Громадської ради при Головному управлінні ДПС у Миколаївській області

опубліковано 29 листопада 2023 о 14:14

Відповідно до вимог постанови Кабінету Міністрів України від 03 листопада 2010 року № 996 «Про забезпечення участі громадськості у формуванні та реалізації державної політики» (далі – Постанова № 996) при центральних органах виконавчої влади (далі – ЦОВВ) мають бути створені та функціонувати консультативно-дорадчі органи – громадські ради. 

Відповідно до Типового положення про громадську раду при міністерстві, іншому центральному органі виконавчої влади, Раді міністрів Автономної Республіки Крим, обласній, Київській та Севастопольській міській, районній, районній у мм. Києві та Севастополі державній адміністрації, затвердженого Постановою № 996 (далі – Типове положення), наказом Головного управління ДПС у Миколаївській області від 26.11.2021 № 748 «Про затвердження Персонального складу Громадської ради при ГУ ДПС у Миколаївській області» було затверджено склад цього тимчасового консультативно-дорадчого органу. Строк повноважень складу громадської ради згідно з пунктом 7 Типового положення становить два роки з дня затвердження органом виконавчої влади її складу. 

Термін каденції Громадської ради при ГУ ДПС у Миколаївській області завершився 25.11.2023. 

Кабінетом Міністрів України прийнято постанову від 16 серпня 2022 року № 909 «Про внесення зміни до постанови Кабінету Міністрів України від 03 листопада 2010 року № 996», якою визначено терміни формування нових складів громадських рад при міністерствах, інших центральних органах виконавчої влади, Раді міністрів Автономної Республіки Крим, обласних, Київській та Севастопольській міських, районних, районних у мм. Києві та Севастополі державних адміністраціях та строки повноважень громадських рад на період дії воєнного стану на території України.  

Постанову № 996 доповнено пунктом 8, яким, зокрема, визначено, що: 

формування нового складу громадських рад при ЦОВВ у період воєнного стану на території України та протягом шести місяців з дня його припинення чи скасування не проводиться; 

строк повноважень громадських рад при ЦОВВ продовжується на період воєнного стану на території України до затвердження органом виконавчої влади нового складу громадської ради; формування нового складу громадських рад при ЦОВВ розпочинається після закінчення шести місяців з дня припинення чи скасування воєнного стану на території України. 

У зв’язку з цим, на засіданні громадської ради, яке відбулося 18.10.2023, шляхом голосування членів ради прийнято рішення про продовження строку повноважень Громадської ради при ГУ ДПС у Миколаївській області на підставі внесених змін до Постанови 996 (Протокол засідання Громадської ради при ГУ ДПС у Миколаївській області від 18.10.2023 №3).

Враховуючи зазначене, Головне управління ДПС у Миколаївській області вживатиме заходів щодо формування нового складу Громадської ради при ГУ ДПС у Миколаївській області відповідно до постанови № 996 після закінчення шести місяців з дня припинення чи скасування воєнного стану на території України.